Aktywności Akademii Duckie Deck wspierają cztery obszary rozwoju dzieci

Aktywności Akademii Duckie Deck wspierają cztery obszary rozwoju dzieci

Opublikowany

Umiejętności społeczno-emocjonalne, kreatywność, analityczne myślenie i praktyczne działanie to obszary rozwoju umysłowego dziecka, wsparcie których gwarantują warsztaty i aktywności tworzące Akademię Duckie Deck. W celu zapewnienia najwyższego poziomu tworzonych atrakcji, wszystkie scenariusze powstają z udziałem dziecięcych psychologów i pedagogów. Zapewnia to odpowiednie proporcje pomiędzy czystą zabawą a wartościami edukacyjnymi. Już 24 i 25 marca Centrum Kreatywności Targowa 56, partner wydarzenia, zamieni się w wielki plac zabaw, pełen eksperymentów, majsterkowania i nowych technologii dla najmłodszych i ich rodziców. Dziś, 12 marca ruszają zapisy na warsztaty, które są jedną z aktywności przygotowanych dla odwiedzających Akademię Duckie Deck.

Akademia Duckie Deck to popularny wśród dzieci i rodziców cykl wydarzeń, będący połączeniem nowoczesnych technologii z twórczą i radosną zabawą. Akademia Duckie Deck, którą dotychczas odwiedziło ponad 165 tysięcy dzieci i rodziców, ponownie ruszyła w trasę po Polsce. 
Już 24 i 25 marca w Warszawie przygotowaliśmy:
  • 2 dni pełne wspólnego doświadczania, twórczej zabawy, inspirujących technologii i majsterkowania
  • 3 strefy: warsztatową, malucha i otwartą
  • 5 kreatywnych warsztatów (m.in. programowanie z robotami, hologramy, bańki mydlane)
  • warsztaty rodzinne dla dzieci już od 4 roku życia 
  • sesje warsztatowe dla małych grup: tylko 10 dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami
  • kilkadziesiąt gier i interaktywnych zabaw dla rodzin
  • bezpłatne uczestnictwo dla wszystkich rodzin
Akademia Duckie Deck to miejsce pełne roześmianych dzieciaków, które bawią się bez ograniczeń, rozwijają w sobie ciekawość świata i pobudzają kreatywność. A wszystko pod okiem przeszkolonych animatorów z najlepszym podejściem do najmłodszych. 
Program Akademii Duckie Deck obejmuje:

- oparte na autorskich scenariuszach, różnorodne tematycznie warsztaty skierowane do dzieci w wieku od 4 do 12 lat oraz ich rodziców i opiekunów. Uwaga! Udział w warsztatach wymaga wcześniejszej rejestracji, a liczba miejsc jest ograniczona: www.akademia.duckiedeck.com

- strefę otwartą - wypełnioną interaktywnymi stanowiskami i obiektami przestrzeń do twórczej zabawy i nauki poza regularnymi warsztatami. Wszystkie atrakcje odbywają się przez cały dzień, a dzieci wraz z rodzicami mogą dołączać o dowolnej porze. Wstęp wolny, bez rejestracji i zapisów.

- strefę malucha - pełną klocków, kolejek, puzzli i kredek przestrzeń, gdzie najmłodsi (od pierwszego roku życia) spędzają czas z rodzicami, kiedy ich starsze rodzeństwo uczestniczy w warsztatach. Wstęp wolny, bez rejestracji i zapisów.
Wszystkie aktywności odbędą się w sobotę i niedzielę, 24-25 marca między 11:00 a 17:00 w Centrum Kreatywności Targowa 56. Tym samym budząca wielką sympatię dzieciaków i powszechne zaciekawienie tysięcy mieszkańców Polski wielka żółta kaczka Duckie Deck ponownie zawita do stolicy Polski.
Spotkajmy się w Centrum Kreatywności Targowa 56

Spotkajmy się w Centrum Kreatywności Targowa 56

Partner wydarzenia:

Centrum Kreatywności Targowa 56 jest inkubatorem dla startupów sektora kreatywnego i miejscem działań promujących branże kreatywne. W zrewitalizowanej praskiej kamienicy mieszczą się nowocześnie wyposażone biura, a układ architektoniczny budynku sprawia, że jest to miejsce przyjazne dla pracy twórczej. Imponująca przestrzeń dziedzińca jest doskonałym miejscem do organizacji wydarzeń wystawienniczo-konferencyjnych.
Spotkajmy się w Warszawie

Spotkajmy się w Warszawie

Zabierz całą rodzinę i przyjaciół, by wspólnie odkryć najlepszy pomysł na spędzenie weekendu w Warszawie. 
Poczuj emocje i sprawdź, co Cię czeka

Poczuj emocje i sprawdź, co Cię czeka

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

1280x480_Akademia Duckie Deck.png

grafika | 84,1 KB

Pobierz
1080x1080_Akademia Duckie Deck.png

grafika | 142 KB

Pobierz
1200x800_Akademia Duckie Deck.png

grafika | 130 KB

Pobierz
1920x1080_Akademia Duckie Deck.png

grafika | 189 KB

Pobierz
800x800_Akademia Duckie Deck.png

grafika | 104 KB

Pobierz
1440x770_Akademia Duckie Deck.png

grafika | 115 KB

Pobierz
1200x435_Akademia Duckie Deck.png

grafika | 100 KB

Pobierz
600x300_Akademia Duckie Deck.png

grafika | 53,4 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
BMW MINI i Duckie Deck uczą dzieci i rodziców postawy eko

temu

MINI Cooper S E Countryman ALL4 to pierwszy model brytyjskiej marki premium z hybrydowym napędem typu plug-in, który daje możliwość bezemisyjnej jazdy w trybie w pełni elektrycznym. MINI Dobrzański, dystrybutor hybrydowego crossovera, wraz z Duckie Deck zapraszają wszystkie rodziny na wydarzenie MINI ECO DAY, którego motywem przewodnim jest ekologia.
Duckie Deck zaprasza krakowskie rodziny na MINI ECO DAY

temu

Konstruowanie samochodów tekturowych, warsztaty z upcyklingu, czyli użytecznego wykorzystania śmieci i budowanie maszyn to tylko część atrakcji, jakie czekają na uczestników MINI ECO DAY. Już 17 marca salon MINI Dobrzański, jedyny autoryzowany salon MINI w Małopolsce, partner wydarzenia, zamieni się w wielki plac zabaw, pełen eksperymentów, majsterkowania i nowych technologii dla najmłodszych i ich rodziców. Dziś, 5 marca ruszają zapisy na wydarzenie, którego motywem przewodnim jest ekologia.
Nowe warsztaty podczas Akademii Duckie Deck

temu

Budowanie Maszyny Goldberga, programowanie z Photonem, bańkowe laboratorium, tworzenie hologramów i kodowanie Dasha to nowe warsztaty, jakie czekają na uczestników Akademii Duckie Deck. Oparte na autorskich scenariuszach, różnorodne tematycznie warsztaty inspirują i rozwijają umiejętności dzieci. Już 3 i 4 marca Krakowski Park Technologiczny, partner wydarzenia, zamieni się w wielki plac zabaw, pełen eksperymentów, majsterkowania i nowych technologii dla najmłodszych i ich rodziców. Dziś, 19 lutego ruszają zapisy na warsztaty, które są jedną z aktywności przygotowanych dla odwiedzających Akademię Duckie Deck.
Patronat Duckie Deck: "35 maja", Erich Kästner

temu

Wydawnictwo Jung-off-ska przedstawia klasykę literatury dziecięcej z pięknymi ilustracjami Joanny Rusinek. Patronat nad wydawnictwem "35 maja" Ericha Kästnera objął Duckie Deck.

Rodzinny newsletter Duckie Deck #10

WEEKEND TWOJEGO DZIECKAZapraszamy do wypełnienia anonimowej ankiety dotyczącej weekendowych aktywności najmłodszych.
. RODZINNY ALBUMOryginalny sposób na pamiątkowe zdjęcie.
. DZIECIĘCA ROZWOJOWA PIĄTKA"Nowe technologie w życiu dziecka są w obecnych czasach nieod