Siódemka blogującego rodzica: Tata Potwora

Siódemka blogującego rodzica: Tata Potwora

Opublikowany

Jest facetem, który nigdy nie dorósł. Uwielbia zabawki we wszelkiej postaci. Dzięki byciu tatą, może się nimi bawić bez przeszkód każdego dnia. Poznajcie Adama, autora bloga Tata Potwora.

1. Moja przygoda z blogowaniem zaczęła się w 2014 roku.

2. Mój blog jest o urokach bycia ojcem. Początkowo służył jako forma pamiętnika, gdzie zachowywałem najciekawsze teksty syna.

3. Wpis, który cieszył się największym zainteresowaniem moich czytelników, dotyczył edukacji domowej.

Dlaczego edukacja domowa jest dobra dla mojego dziecka

Pytaliście jak wygląda edukacja domowa młodego. Zatem odpowiadam. Zdecydowaliśmy się na tę formę nauczania, bo mieliśmy już dość modelu, w którym dziecko nudziło się w szkole, a potem musiało realizować program w ramach pracy domowej. Wynikało to z równania w dół i poświęcania czasu lekcyjnego tym, co nie wyrabiali.

4. W pisaniu bloga pomaga mi oczywiście syn, który zatwierdza wpisy i oczywiście wie, że jest „potworem”. Dodajmy, że ukochanym.

5. Wybierając marki, z którymi współpracuję, kieruję się tym, aby dostarczały dziecku i mnie masy radości podczas zabawy.

6. Blogi parentingowe, które chętnie odwiedzam, to Fathersday i sporadycznie Blog Ojciec.

7. Nasz ulubiony sposób spędzania rodzinnego czasu, to budowanie z klocków LEGO.
Odwiedź:
blog | Facebook | Instagram | YouTube 

Pięć powodów, dla których warto być tatą - Tata Potwora

Zgodnie z groźbą, znaczy obietnicą, przedstawiam wam pierwsze zestawienie z cyklu "pięć powodów". Dziś biorę na warsztat rzeczy pozytywne, wynikające z mojego przerośniętego ego, samolubstwa i egoizmu. Powód pierwszy - mogę bezkarnie kupować zabawki To chyba najważniejszy powód, dla którego warto zostać tatą.

5 powodów, dla których nie warto być tatą - Tata Potwora

Niedawno przedstawiłem wam pięć powodów, dla których warto być tatą. Dziś czas na listę przeciwną. Z niej to dowiecie się, dlaczego całe to ojcostwo lepiej sobie darować i omijać z daleka wszystkie dzieci, a najlepiej i potencjalne kandydatki na żony i matki. Powód pierwszy - pieluchy Po narodzinach dziecka poznasz uroki pełnej pieluchy.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Siódemka blogującego rodzica: Tata Story

temu

Kiedy zaczynał przygodę z blogowaniem, pisał o sobie: młody, przystojny, wykształcony Tata… (dalej było coś o rodzicielstwie i stylu życia). Dziś może dodać: Tata dwóch dziewczynek. Poznajcie Radka, autora bloga Tata Story.
Siódemka blogującego rodzica: Projekt Rodzina

temu

Jest Matką i to słowo ją teraz idealnie definiuje. Uczy się utrzymywać równowagę między byciem mamą, kobietą i karierą zawodową. Zawsze stara się znaleźć czas dla każdego, nie wyłączając samej siebie. Lubi ciszę. Stara się obalać stereotypy: duża rodzina nie musi być patologiczna, dziecko z iPadem to nie koniecznie zło, kobieta w domu nie musi być nieszczęśliwą kurą domową, bulterier to pies jak każdy inny – dobrze wychowany jest idealny dla dzieci, „grzeczne” i posłuszne dzieci są przereklamowane. Poznajcie Jolę, autorkę bloga Projekt Rodzina.
Siódemka blogującego rodzica: Fajnedziecko.pl

temu

Na co dzień ma do czynienia z nowymi technologiami. Po pracy przebiera się w stroje superbohaterów i łapie przestępców albo zakłada fartuch i gotuje zupy z pluszowych warzyw. Jest mamą 6-letniego Anatola i 4-letniej Kaliny. Lubi chodzić na huśtawki i zjeżdżalnie albo bawić się w berka. Rozczula się, kiedy syn zadaje jej trudne życiowe pytania i kiedy przytula się do niej córka. Ma problem z rozpisywaniem się w postach, woli wrzucić kilka zdjęć i dość suchych informacji. Poznajcie Anię, autorkę bloga Fajnedziecko.pl.
Siódemka blogującego rodzica: Blog Ojciec

temu

Mimo kilkunastoletniego doświadczenia jako rodzic, dalej wielu rzeczy się uczy i obecnie jest w pełni przekonany, że tak, jak dzieci uczą się wielu rzeczy od rodziców, tak samo rodzice uczą się wielu rzeczy od dzieci (np. tego, że dla niektórych osób pokrojony banan jest tragedią porównywalną do tego, co spotkało dinozaury). Poznajcie Kamila, autora Blog Ojciec.

Duckie Deck Kids & Family Marketing Newsletter #27

🌐 PRZEGLĄD RYNKU
. Zysk Lego spadł po raz pierwszy od 13 lat.
. Martyna Wojciechowska – dziennikarka i podróżniczka – otrzymała tytuł Barbie Shero i wyjątkową lalkę inspirowaną jej wyglądem. 
. W Wielkiej Brytanii 30% dzieci w wieku 6-17 lat zamiast być dokto