Duckie Deck zaprasza krakowskie rodziny na MINI ECO DAY

Duckie Deck zaprasza krakowskie rodziny na MINI ECO DAY

Opublikowany

Konstruowanie samochodów tekturowych, warsztaty z upcyklingu, czyli użytecznego wykorzystania śmieci i budowanie maszyn to tylko część atrakcji, jakie czekają na uczestników MINI ECO DAY. Już 17 marca salon MINI Dobrzański, jedyny autoryzowany salon MINI w Małopolsce, partner wydarzenia, zamieni się w wielki plac zabaw, pełen eksperymentów, majsterkowania i nowych technologii dla najmłodszych i ich rodziców. Dziś, 5 marca ruszają zapisy na wydarzenie, którego motywem przewodnim jest ekologia.

Przy podejmowaniu decyzji o kupnie nowego samochodu ciągle zbyt mało osób zastanawia się nad jego wpływem na środowisko naturalne. Przeważnie decydują estetyka i wygląd, bezpieczeństwo, osiągi czy koszty eksploatacji. Według nas samochody hybrydowe i elektryczne to przyszłość na ulicach polskich miast. Głęboko wierzymy w ideę eco drivingu, co więcej, od kilku lat sukcesywnie wprowadzamy nowoczesne rozwiązania dla zachowania zrównoważonego rozwoju. Podczas MINI ECO DAY krakowskim rodzinom chcemy pokazać elektryczny styl życia. Wraz z Duckie Deck, dzięki aktywnościom łączącym technologie i emocje, w najmłodszych i ich rodzicach pragniemy zaszczepić wartości eko. Wykorzystamy moc elektryczną do elektryzujących doznań.

Nadia Białach, Marketing & PR Manager z MINI Dobrzański

Już 17 marca w salonie MINI Dobrzański w Krakowie przygotowaliśmy:
  • dzień pełen wspólnego doświadczania, twórczej zabawy, inspirujących technologii i majsterkowania
  • 3 strefy: warsztatową, malucha i otwartą
  • 5 kreatywnych warsztatów (samochody odrzutowe, Trash Toys, konstruowanie maszyn, pojazdy Sphero, tekturowe samochody)
  • warsztaty rodzinne dla dzieci już od 4 roku życia 
  • sesje warsztatowe dla małych grup: tylko 10 dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami
  • bezpłatne uczestnictwo dla wszystkich rodzin
Salon MINI Dobrzański stanie się miejscem pełnym roześmianych dzieciaków, które będą bawiły się bez ograniczeń, rozwijając w sobie ciekawość świata i pobudzając kreatywność. A wszystko pod okiem przeszkolonych animatorów z najlepszym podejściem do najmłodszych.
Program MINI ECO DAY obejmuje:

- oparte na autorskich scenariuszach, różnorodne tematycznie warsztaty skierowane do dzieci w wieku od 4 do 12 lat oraz ich rodziców i opiekunów.

- strefę otwartą – wypełnioną interaktywnymi stanowiskami i obiektami przestrzeń do twórczej zabawy i nauki poza regularnymi warsztatami. Zapraszamy na zabawę z torem wyścigowym Carrera, niezwykłymi cymbałkami Makey Makey, wirtualną rzeczywistością dzięki Leap Motion i Cardbordom oraz sympatycznymi robotami: Dash&Dot, LOFI, Ozobot i Photon.

- strefę malucha – pełną klocków, kolejek i kredek przestrzeń, gdzie najmłodsi (od pierwszego roku życia) spędzają czas z rodzicami, kiedy ich starsze rodzeństwo uczestniczy w warsztatach.

Uwaga! Udział w MINI ECO DAY wymaga wcześniejszej rejestracji, a liczba miejsc jest ograniczona. Start zapisów: 5 marca, 16:00 na www.akademia.duckiedeck.com.
Wszystkie aktywności odbędą się w sobotę, 17 marca między 10:00 a 16:00 w salonie MINI Dobrzański, al. Jana Pawła II 45. Tym samym budząca wielką sympatię dzieciaków i powszechne zaciekawienie tysięcy mieszkańców Polski wielka żółta kaczka Duckie Deck ponownie zawita do stolicy Małopolski.
Spotkajmy się w salonie MINI Dobrzański

Spotkajmy się w salonie MINI Dobrzański

Partner wydarzenia:

Dealer MINI Dobrzański to jedyny autoryzowany salon MINI w Małopolsce, zdobywca tytułu Dealer Roku 2017. Dystrybutor hybrydowego crossovera MINI, który zapewnia nie tylko oszczędne i czyste podróżowanie, ale daje również sporo frajdy z jazdy.
Zwinny, wszechstronny, elektryzujący
- poznaj MINI Cooper S E Countryman ALL4

Zwinny, wszechstronny, elektryzujący
- poznaj MINI Cooper S E Countryman ALL4

Charakterystyczna dla MINI radość z jazdy jest teraz dostępna w fascynującej, zrównoważonej formie. MINI Cooper S E Countryman ALL4 jest pierwszym modelem brytyjskiej marki premium z hybrydowym napędem typu plug-in, który daje możliwość bezemisyjnej jazdy w trybie w pełni elektrycznym. Model zapewnia także sportową zwinność oraz wyjątkową wszechstronność.

Poznaj MINI Cooper S E Countryman ALL4 >>
Zabierz całą rodzinę i przyjaciół, by wspólnie odkryć najlepszy pomysł na spędzenie weekendu w Krakowie.
Poczuj emocje i sprawdź, co Cię czeka

Poczuj emocje i sprawdź, co Cię czeka

Dodatkowe materiały:
Filmy z wydarzeń Akademii Duckie Deck
Zdjęcia z wydarzeń (zdjęcia w jakości HD)
Logo Duckie Deck, Akademii Duckie Deck i żółta kaczka Duckie Deck

Oficjalne hashtagi: #MINIDobrzanski #ekoMINI #ekoKrakow #ecoFriendly #DuckieDeck #Quack

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

P90240782_highRes_mini-cooper-s-e-coun.jpg

grafika | 3,42 MB

Pobierz
P90241003_highRes_mini-cooper-s-e-coun.jpg

grafika | 744 KB

Pobierz
1640x924_Duckie Deck_MINI ECO DAY.png

grafika | 85,4 KB

Pobierz
1440x770_Duckie Deck_MINI ECO DAY.png

grafika | 79,6 KB

Pobierz
1920x1080_Duckie Deck_MINI ECO DAY.png

grafika | 159 KB

Pobierz
800x800_Duckie Deck_MINI ECO DAY.png

grafika | 64,4 KB

Pobierz
600x260_Duckie Deck_MINI ECO DAY.png

grafika | 33,9 KB

Pobierz

BMW MINI i Duckie Deck uczą dzieci i rodziców postawy eko

MINI Cooper S E Countryman ALL4 to pierwszy model brytyjskiej marki premium z hybrydowym napędem typu plug-in, który daje możliwość bezemisyjnej jazdy w trybie w pełni elektrycznym. MINI Dobrzański, dystrybutor hybrydowego crossovera, wraz z Duckie Deck zapraszają wszystkie rodziny na wydarzenie MINI ECO DAY, którego motywem przewodnim jest ekologia.