Siódemka blogującego rodzica: Czym zająć malucha?

Siódemka blogującego rodzica: Czym zająć malucha?

Opublikowany

Do Matki Polki jej daleko, ale swojego Malucha kocha nieziemsko. Uwielbia zakupy przez Internet, a zwłaszcza te dla Malucha. Poznajcie Kasię, autorkę bloga Czym zająć Malucha. 

1. Moja przygoda z blogowaniem zaczęła się w październiku 2012 roku. Wówczas nie było jeszcze tak wielu blogów parentingowych, jak dziś. 

2. Mój blog jest przede wszystkim o zabawkach, zabawach i książkach dla dzieci. Jedynie sporadycznie poruszam tam inne tematy.

3. Wpis, który cieszył się największym zainteresowaniem moich czytelników, to obecnie: 

Jak zrobić z dzieckiem mydełka krok po kroku? | Czym zająć Malucha?

W czasie wakacji u kuzynki Malucha (wspominałam Wam o tym we wpisie z relacją z naszego urlopu --> ) zostaliśmy wciągnięci w świat mydeł. Przyznaję, że przepadliśmy i nie mogłam się doczekać, kiedy wrócimy do domu i zamówimy swoje produkty. Nie przypuszczałam, że to może być tak świetna i wciągająca zabawa.

4. W pisaniu bloga pomaga mi czasem mąż i Maluch, który wybiera produkty do pokazania.

5. Wybierając marki, z którymi współpracuję, kieruję się głównie zainteresowaniami mojego Malucha oraz pomysłowością i starannością wykonania poszczególnych produktów.

6. Blogi parentingowe, które chętnie odwiedzam, to Domowy Bajzel, gdyż główny bohater jest przedszkolnym kolegą Malucha :-) Na inne zaglądam bardzo rzadko, z uwagi na brak czasu.

7. Nasz ulubiony sposób spędzania rodzinnego czasu, to wymyślanie własnych gier ruchowych i planszowych.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Siódemka blogującego rodzica: Projekt Rodzina

temu

Jest Matką i to słowo ją teraz idealnie definiuje. Uczy się utrzymywać równowagę między byciem mamą, kobietą i karierą zawodową. Zawsze stara się znaleźć czas dla każdego, nie wyłączając samej siebie. Lubi ciszę. Stara się obalać stereotypy: duża rodzina nie musi być patologiczna, dziecko z iPadem to nie koniecznie zło, kobieta w domu nie musi być nieszczęśliwą kurą domową, bulterier to pies jak każdy inny – dobrze wychowany jest idealny dla dzieci, „grzeczne” i posłuszne dzieci są przereklamowane. Poznajcie Jolę, autorkę bloga Projekt Rodzina.
Siódemka blogującego rodzica: Fajnedziecko.pl

temu

Na co dzień ma do czynienia z nowymi technologiami. Po pracy przebiera się w stroje superbohaterów i łapie przestępców albo zakłada fartuch i gotuje zupy z pluszowych warzyw. Jest mamą 6-letniego Anatola i 4-letniej Kaliny. Lubi chodzić na huśtawki i zjeżdżalnie albo bawić się w berka. Rozczula się, kiedy syn zadaje jej trudne życiowe pytania i kiedy przytula się do niej córka. Ma problem z rozpisywaniem się w postach, woli wrzucić kilka zdjęć i dość suchych informacji. Poznajcie Anię, autorkę bloga Fajnedziecko.pl.
Siódemka blogującego rodzica: Blog Ojciec

temu

Mimo kilkunastoletniego doświadczenia jako rodzic, dalej wielu rzeczy się uczy i obecnie jest w pełni przekonany, że tak, jak dzieci uczą się wielu rzeczy od rodziców, tak samo rodzice uczą się wielu rzeczy od dzieci (np. tego, że dla niektórych osób pokrojony banan jest tragedią porównywalną do tego, co spotkało dinozaury). Poznajcie Kamila, autora Blog Ojciec.
Siódemka blogującego rodzica: Dziecięce inspiracje

temu

Z wykształcenia dziennikarka, ale też dyplomowany ratownik medyczny. Dla odmiany pracuje w kadrach. Sama jednak myśli, że przede wszystkim jest kobietą i mamą. Nie da się ukryć, że Julek wywrócił jej świat do góry nogami, ale sprawił, że jest bardzo szczęśliwa i wierzy, że prawdziwe marzenia naprawdę się spełniają. Poznajcie Kasię, autorkę bloga Dziecięce inspiracje.

Rodzinny newsletter Duckie Deck #8

PROJECT LIFERodzinny album DIY dla początkujących.
. ZABAWKOWE KLASYKI55 zabawkowych ikon lat 90-tych.
. SPOSOBY NA DZIECIĘCE STRACHYJak pomóc dziecku poradzić sobie z lękiem z pomocą bajek?
. POMYSŁ NA WOLNY CZAS20 kreatywnych zabaw z pianą.
. Z POKŁADU