Duckie Deck nagrodzony "Dźwigaczem Kultury"

Duckie Deck nagrodzony "Dźwigaczem Kultury"

Opublikowany

Już po raz szósty Krakowskie Biuro Festiwalowe wyróżniło swoich partnerów i sponsorów, przyznając im "Dźwigacze Kultury" – symbol tego, jak ważne dla rozwoju kultury jest wsparcie biznesu i mediów. Wśród wyróżnionych partnerów Krakowskiego Biura Festiwalowego znalazła się firma Duckie Deck.

To dla nas ogromne wyróżnienie. Cieszymy się, że możemy współpracować z Krakowskim Biurem Festiwalowym i wspólnie realizować projekty skierowane do rodzin z Krakowa i Małopolski. Mocno wierzę, że rozwój sieci partnerstw pomiędzy przedstawicielami świata biznesu i kultury umożliwia tworzenie wartościowych inicjatyw, z których korzystać mogą nie tylko krakowianie.

MAREK PRZYSTAŚ, ZAŁOŻYCIEL DUCKIE DECK

"Dźwigacze Kultury" wręczamy naszym partnerom, sponsorom, którzy ryzykując swoje pieniądze, uwierzyli, że ich marka może spokojnie pokazywać się przy takich wydarzeniach, jakie produkuje Krakowskie Biuro Festiwalowe. To oni uwierzyli, że jesteśmy jakościowym, prestiżowym i godnym zaufania partnerem i od wielu lat z nami współpracują.

Izabela Helbin, Dyrektor Krakowskiego Biura Festiwalowego

Zobacz podsumowanie gali

Zobacz podsumowanie gali

Nazwa nagrody nawiązuje do pierwszego kręgu kręgosłupa dźwigającego czaszkę i umożliwiającego ruchy głowy. Wywodzi się od mitycznej postaci Atlasa, który miał podtrzymywać Ziemię.

W tym roku "Dźwigacza Kultury" zaprojektował Krzysztof Iwański – absolwent łódzkiej ASP, laureat European Design Awards w latach 2016 i 2017. Tegoroczna kreacja z rozbudowaną typografią ma uosabiać kreatywność oraz różnorodność przedsięwzięć Krakowskiego Biura Festiwalowego.

8 lutego uroczystą galę w salonie Autoremo – partnera dla Krakowa uświetnił występ Staszek Słowiński Quintet.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Dźwigacze Kultury_fot. Bartosz Głowacki.jpg

grafika | 615 KB

Pobierz
Dźwigacz Kultury.png

grafika | 3,87 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Patronat Duckie Deck: "35 maja", Erich Kästner

temu

Wydawnictwo Jung-off-ska przedstawia klasykę literatury dziecięcej z pięknymi ilustracjami Joanny Rusinek. Patronat nad wydawnictwem "35 maja" Ericha Kästnera objął Duckie Deck.
Odświeżona graficznie Akademia Duckie Deck obiera kierunek na Wrocław

temu

Akademia Duckie Deck to projekt, którego autorzy za każdym razem pragną zaskakiwać rodziny nowościami. Każda edycja to nowe pomysły, produkty, nowinki technologiczne i aktywności, gwarantujące ciekawe, kreatywne i aktywne spędzenie czasu dzieci i ich rodziców. Zmiana dotknęła także graficzny wymiar projektu. Odświeżono logo, wprowadzono nową identyfikację wizualną i stworzono nową, przyjazną rodzicom stronę internetową. Już 17 i 18 lutego Wrocławski Park Technologiczny, partner wydarzenia, zamieni się w wielki plac zabaw, pełen eksperymentów, majsterkowania i nowych technologii dla najmłodszych i ich rodziców. Dziś, 5 lutego ruszają zapisy na warsztaty, które są jedną z aktywności przygotowanych dla odwiedzających Akademię Duckie Deck.
Zmieniamy się dla Was

temu

Postanowiliśmy odświeżyć naszą markę, poddając liftingowi logo oraz wprowadzając nową identyfikację wizualną i claim - Quack the system! Modernizacja wizerunku to znak zmian, jakie zachodzą w firmie w ostatnich miesiącach i jeden z elementów strategii Duckie Deck na najbliższe lata. Zmiana ta jest także odzwierciedleniem misji, która przyświeca nam każdego dnia podczas tworzenia wydarzeń, warsztatów, aplikacji, gier oraz serwisów internetowych dla dzieci i rodziców.
Pomysł na weekend z dziećmi - raport Instytutu Monitorowania Mediów i Duckie Deck

temu

Rodzicielstwo to praca 24/7 – bez dni wolnych, świąt, urlopów i zwolnień. A jednak nikt z kalendarza nie wykreśla weekendów, które chcemy odpowiednio zagospodarować, najchętniej łącząc wypoczynek z wartościowo spędzonym czasem z dziećmi.

Rodzinny newsletter Duckie Deck #6

POBUDZAMY DZIECIĘCĄ CIEKAWOŚĆO małych odkrywcach i ogólnopolskim projekcie opowiada Marek Przystaś, współtwórca Akademii Duckie Deck, tata dwóch ciekawskich chłopaków.
. WARTO ZOBACZYĆBogata biblioteka ciekawych, krótkich filmów dla widzów w każdym wieku. 
. FOTO