Odświeżona graficznie Akademia Duckie Deck obiera kierunek na Wrocław

Odświeżona graficznie Akademia Duckie Deck obiera kierunek na Wrocław

Opublikowany

Akademia Duckie Deck to projekt, którego autorzy za każdym razem pragną zaskakiwać rodziny nowościami. Każda edycja to nowe pomysły, produkty, nowinki technologiczne i aktywności, gwarantujące ciekawe, kreatywne i aktywne spędzenie czasu dzieci i ich rodziców. Zmiana dotknęła także graficzny wymiar projektu. Odświeżono logo, wprowadzono nową identyfikację wizualną i stworzono nową, przyjazną rodzicom stronę internetową. Już 17 i 18 lutego Wrocławski Park Technologiczny, partner wydarzenia, zamieni się w wielki plac zabaw, pełen eksperymentów, majsterkowania i nowych technologii dla najmłodszych i ich rodziców. Dziś, 5 lutego ruszają zapisy na warsztaty, które są jedną z aktywności przygotowanych dla odwiedzających Akademię Duckie Deck.

Duckie Deck odświeża markę - dowiedz się więcej:

Zmieniamy się dla Was - Biuro prasowe Duckie Deck

Postanowiliśmy odświeżyć naszą markę, poddając liftingowi logo oraz wprowadzając nową identyfikację wizualną i claim - Quack the system! Modernizacja wizerunku to znak zmian, jakie zachodzą w firmie w ostatnich miesiącach i jeden z elementów strategii Duckie Deck na najbliższe lata. Zmiana ta jest także odzwierciedleniem misji, która przyświeca nam każdego dnia podczas tworzenia wydarzeń, warsztatów, aplikacji, gier oraz serwisów internetowych dla dzieci i rodziców.

Akademia Duckie Deck to popularny wśród dzieci i rodziców cykl wydarzeń, będący połączeniem nowoczesnych technologii z twórczą i radosną zabawą. Akademia Duckie Deck, którą dotychczas odwiedziło ponad 165 tysięcy dzieci i rodziców, ponownie ruszyła w trasę po Polsce. W najbliższych tygodniach można ją będzie odwiedzić we Wrocławiu (17-18 lutego), Krakowie (3-4 marca) i Warszawie (24-25 marca).
Już 17 i 18 lutego we Wrocławiu przygotowaliśmy:
  • 2 dni pełne wspólnego doświadczania, twórczej zabawy, inspirujących technologii i majsterkowania
  • 3 strefy: warsztatową, malucha i otwartą
  • 5 kreatywnych warsztatów (m.in. programowanie z robotami, hologramy, bańki mydlane)
  • warsztaty rodzinne dla dzieci już od 4 roku życia 
  • sesje warsztatowe dla małych grup: tylko 10 dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami
  • kilkadziesiąt gier i interaktywnych zabaw dla rodzin
  • bezpłatne uczestnictwo dla wszystkich rodzin
Akademia Duckie Deck to miejsce pełne roześmianych dzieciaków, które bawią się bez ograniczeń, rozwijają w sobie ciekawość świata i pobudzają kreatywność. A wszystko pod okiem przeszkolonych animatorów z najlepszym podejściem do najmłodszych. 
Program Akademii Duckie Deck obejmuje:

- oparte na autorskich scenariuszach, różnorodne tematycznie warsztaty skierowane do dzieci w wieku od 4 do 12 lat oraz ich rodziców i opiekunów. Uwaga! Udział w warsztatach wymaga wcześniejszej rejestracji, a liczba miejsc jest ograniczona: www.akademia.duckiedeck.com

- strefę otwartą - wypełnioną interaktywnymi stanowiskami i obiektami przestrzeń do twórczej zabawy i nauki poza regularnymi warsztatami. Wszystkie atrakcje odbywają się przez cały dzień, a dzieci wraz z rodzicami mogą dołączać o dowolnej porze. Wstęp wolny, bez rejestracji i zapisów.

- strefę malucha - pełną klocków, kolejek, puzzli i kredek przestrzeń, gdzie najmłodsi (od pierwszego roku życia) spędzają czas z rodzicami, kiedy ich starsze rodzeństwo uczestniczy w warsztatach. Wstęp wolny, bez rejestracji i zapisów.
Wszystkie aktywności odbędą się w sobotę i niedzielę, 17-18 lutego między 11:00 a 17:00 we Wrocławskim Parku Technologicznym, ul. Duńska 9, budynek DELTA. Tym samym budząca wielką sympatię dzieciaków i powszechne zaciekawienie tysięcy mieszkańców Polski wielka żółta kaczka Duckie Deck ponownie zawita do Wrocławia.
Spotkajmy się we Wrocławskim Parku Technologicznym

Spotkajmy się we Wrocławskim Parku Technologicznym

Partner wydarzenia:

Wrocławski Park Technologiczny to miejsce, w którym łączy się biznes i naukę z zaawansowanymi technologiami. Tworzy przestrzeń, w której innowacyjne pomysły zmieniają się w zdolne do konkurowania na rynkach światowych produkty i usługi. Dzięki nowoczesnemu zapleczu badawczo-rozwojowemu, na które składają się nie tylko nowoczesne powierzchnie laboratoryjne, produkcyjne czy biurowe, ale też rozbudowana sieć networkingowa i bogate know-how, kompleksowo wspiera generowanie innowacji i przekształcanie ich w rynkowy sukces. 
Spotkajmy się we Wrocławiu!

Spotkajmy się we Wrocławiu!

Zabierz całą rodzinę i przyjaciół, by wspólnie odkryć najlepszy pomysł na spędzenie weekendu we Wrocławiu. 
Poczuj emocje i sprawdź, co Cię czeka

Poczuj emocje i sprawdź, co Cię czeka

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

1920x1080_Akademia Duckie Deck.jpg

grafika | 297 KB

Pobierz
1080x1080_Akademia Duckie Deck.png

grafika | 145 KB

Pobierz
1200x800_Akademia Duckie Deck.png

grafika | 136 KB

Pobierz
1440x770_Akademia Duckie Deck.png

grafika | 113 KB

Pobierz
1200x435_Akademia Duckie Deck.png

grafika | 99,6 KB

Pobierz
600x300_Akademia Duckie Deck.png

grafika | 54,4 KB

Pobierz

Rodzinny newsletter Duckie Deck #5

RODZICE NEW TECHCzy nowe technologie wychowują dzieci rodziców należących do pokolenia Millenialsów?
. POMYSŁOWE DIY DLA DZIECI I RODZICÓW21 prostych pomysłów na wspólne kreatywne zabawy.
. CZAS NA PLANSZÓWKĘSubiektywny ranking 25 najlepszych gier planszowych wed