Wyjątkowych, rodzinnych chwil

Wyjątkowych, rodzinnych chwil

Opublikowany

Święta to czas dla rodziny.
Dlatego w te wyjątkowe dni
delektujcie się niespiesznie
wspólnym czasem.
A w nowym roku
niech magia dziecięcej radości
towarzyszy Wam każdego dnia.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Pierwszy Startup Weekend Kids w Krakowie już w lutym

temu

Czwarta edycja popularnych warsztatów, które inspirują dzieci i młodzież do nauki cyfrowych i biznesowych kompetencji, odbędzie się w Krakowie w dniach 2-4 lutego. Warsztaty skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku 10-18 lat. Cel to stworzyć podwaliny startupu o charakterze społecznym lub biznesowym w 3 dni, ucząc się przy okazji pracy w zespole, wykorzystania narzędzi internetowych, pobudzając kreatywność i zaradność oraz poznając nowoczesne biznesowe metody, przydatne w realizacji wszelkiego rodzaju projektów. W gronie mentorów i jurorów krakowskiej edycji Startup Weekend Kids zasiadają Ula Młodnicka-Kornaś i Marek Przystaś z Duckie Deck.
Akademia Duckie Deck ponownie rusza w trasę po Polsce. Po raz pierwszy odwiedzi Katowice

temu

Warsztaty i atrakcje rozwijające dziecięcą kreatywność oraz wyobraźnię to znak rozpoznawczy Akademii Duckie Deck, która ponownie rusza w trasę po polskich miastach. W 2018 roku projekt po raz pierwszy zawita na Śląsk. Już 20 i 21 stycznia Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, partner wydarzenia, zamieni się w wielki plac zabaw i eksperymentów z nowymi technologiami dla najmłodszych i ich rodziców. Dziś, 8 stycznia ruszają zapisy na warsztaty, które są jedną z aktywności przygotowanych dla odwiedzających Akademię Duckie Deck.
Żółta kaczka Duckie Deck znów przemierzyła całą Polskę

temu

Budząca wielką sympatię dzieciaków i powszechne zaciekawienie mieszkańców odwiedzanych miast - wielka, sześciometrowa żółta kaczka Duckie Deck ponownie przemierzyła całą Polskę. 20 edycji, 6 miast, 12 lokalizacji, 19 warsztatów, kilkadziesiąt gier i interaktywnych zabaw dla wszystkich oraz ponad 65,5 tysięcy zadowolonych dzieci i rodziców. Tak w liczbach można podsumować mijający 2017 rok w Akademii Duckie Deck - największym w Polsce cyklicznym wydarzeniu dla rodzin.
Dziecięce e-listy do Świętego Mikołaja - świąteczny raport Instytutu Monitorowania Mediów i Duckie Deck

temu

Grudzień to zdecydowanie najbardziej intensywny sezon prezentowy w całym roku. Potwierdzają to dane z monitoringu Internetu i mediów społecznościowych opracowane przez Instytut Monitorowania Mediów. Z analizy wynika, że 34 proc. wszystkich publikacji na temat prezentów powstaje właśnie podczas ostatniego miesiąca roku.

Duckie Deck Kids & Family Marketing Newsletter #17

🌐 PRZEGLĄD RYNKU
. Klocki i podarunki kreatywne najczęściej kupowanymi przez Polaków zabawkami.
. E-sklepy przed Świętami z różnymi strategiami cenowymi.
. Co trzeci Polak zamierza wydać minimum 300 zł na poświątecznych i noworocznych wyprzedażach.
. Rodz