Żółta kaczka Duckie Deck znów przemierzyła całą Polskę

Żółta kaczka Duckie Deck znów przemierzyła całą Polskę

Opublikowany

Budząca wielką sympatię dzieciaków i powszechne zaciekawienie mieszkańców odwiedzanych miast - wielka, sześciometrowa żółta kaczka Duckie Deck ponownie przemierzyła całą Polskę. 20 edycji, 6 miast, 12 lokalizacji, 19 warsztatów, kilkadziesiąt gier i interaktywnych zabaw dla wszystkich oraz ponad 65,5 tysięcy zadowolonych dzieci i rodziców. Tak w liczbach można podsumować mijający 2017 rok w Akademii Duckie Deck - największym w Polsce cyklicznym wydarzeniu dla rodzin.

Kaczka Duckie Deck w Warszawie

Kaczka Duckie Deck w Warszawie

Akademia Duckie Deck - popularny wśród dzieci i rodziców cykl wydarzeń, będący połączeniem nowoczesnych technologii z twórczą i radosną zabawą - odwiedziła w tym roku Warszawę, Kraków, Gdańsk, Szczecin, Wrocław i Poznań. W każdym z miast rodziny gościły w kreatywnych przestrzeniach m.in. warszawskiego Centrum Nauki Kopernik, poznańskiego Pixela czy w parkach technologicznych zlokalizowanych w całej Polsce.

Podczas weekendów pełnych wspólnego doświadczania, twórczej zabawy, inspirujących technologii i majsterkowania dzieci, ale także rodzice mogli wziąć udział w aż 19 warsztatach. Oferta opartych na autorskich scenariuszach, różnorodnych tematycznie warsztatów skierowana jest do dzieci w wieku od 4 do 12 lat oraz ich rodziców. Nowością 2017 roku były rodzinne warsztaty, podczas których dzieci wraz z rodzicami wspólnie przeprowadzają doświadczenia, testują, eksperymentują, szukają odpowiedzi, a przede wszystkim świetnie się razem bawią. Uzupełnieniem warsztatów są wypełniona interaktywnymi stanowiskami i obiektami do twórczej zabawy i nauki strefa otwarta oraz pełna klocków, kolejek, puzzli i kredek strefa malucha.
Akademia Duckie Deck to bardzo szerokie spektrum aktywności dla dzieci i rodziców. Paleta  warsztatów z założenia ma być bardzo różnorodna, by rodzice i dzieci mogli swobodnie eksplorować. Z jednej strony w mijającym roku rodziny mogły m.in. konstruować samochody wyścigowe, majsterkować przy użyciu młotka i gwoździ, poznać tajniki fotografii cyfrowej, zgłębiać wiedzę o kosmosie i dźwięku, z drugiej - nauczyć się tworzenia bajek animowanych, druku 3D czy programować z Ozobotami, Sphero i Scottie Go!

#duckiedeck #robot

Post udostępniony przez Olga Yanachkina (@olga.yanachkina)

Z naszych obserwacji, rozmów z rodzicami i ankiet ewaluacyjnych wiemy, że Akademia Duckie Deck stanowi idealne uzupełnienie lekcji języków obcych, zajęć sportowych, muzycznych czy plastycznych, na które rodzice chętnie zapisują swoje pociechy. Mówiąc o naszym projekcie rodzice często opisują go słowami: różnorodność, kreatywność, innowacyjność, technologie, interaktywność, nauka przez zabawę. Stanowi to idealny opis tego, czego każdy odwiedzający Akademię Duckie Deck może się spodziewać. 

ULA MŁODNICKA - KORNAŚ, PSYCHOLOG, POMYSŁODAWCZYNI AKADEMII DUCKIE DECK

Po raz kolejny z naszym projektem przejechaliśmy całą Polskę, sprawiając dzieciom niezłą frajdę i przy okazji ucząc je programowania, logicznego myślenia, konstruowania czy tworzenia. Ciągle szukamy pomysłów, produktów, nowinek technologicznych i innych aktywności, gwarantujących ciekawe, kreatywne i aktywne spędzenie czasu dzieci i ich rodziców. Także podczas przyszłorocznej edycji Akademii Duckie Deck zaskoczymy nowościami. Po raz pierwszy odwiedzimy także Katowice. I to nie koniec niespodzianek, jakie przygotowaliśmy dla dzieci i rodziców w nadchodzącym roku.

MAREK PRZYSTAŚ, ZAŁOŻYCIEL DUCKIE DECK

Poznaj pierwsze terminy i miejsca, gdzie w 2018 roku spotkasz Akademię Duckie Deck:

  • Katowice - 20-21 stycznia
  • Wrocław: 17-18 lutego
  • Kraków: 3-4 marca
  • Warszawa: 24-25 marca
Kaczka Duckie Deck w Krakowie

Kaczka Duckie Deck w Krakowie

Dodatkowe materiały:
Filmy z wydarzeń Akademii Duckie Deck
Zdjęcia z wydarzeń (zdjęcia w jakości HD)

Oficjalne hashtagi: #akademiaduckiedeck #duckiedeck #quack

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Pierwszy Startup Weekend Kids w Krakowie już w lutym

temu

Czwarta edycja popularnych warsztatów, które inspirują dzieci i młodzież do nauki cyfrowych i biznesowych kompetencji, odbędzie się w Krakowie w dniach 2-4 lutego. Warsztaty skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku 10-18 lat. Cel to stworzyć podwaliny startupu o charakterze społecznym lub biznesowym w 3 dni, ucząc się przy okazji pracy w zespole, wykorzystania narzędzi internetowych, pobudzając kreatywność i zaradność oraz poznając nowoczesne biznesowe metody, przydatne w realizacji wszelkiego rodzaju projektów. W gronie mentorów i jurorów krakowskiej edycji Startup Weekend Kids zasiadają Ula Młodnicka-Kornaś i Marek Przystaś z Duckie Deck.
Akademia Duckie Deck ponownie rusza w trasę po Polsce. Po raz pierwszy odwiedzi Katowice

temu

Warsztaty i atrakcje rozwijające dziecięcą kreatywność oraz wyobraźnię to znak rozpoznawczy Akademii Duckie Deck, która ponownie rusza w trasę po polskich miastach. W 2018 roku projekt po raz pierwszy zawita na Śląsk. Już 20 i 21 stycznia Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, partner wydarzenia, zamieni się w wielki plac zabaw i eksperymentów z nowymi technologiami dla najmłodszych i ich rodziców. Dziś, 8 stycznia ruszają zapisy na warsztaty, które są jedną z aktywności przygotowanych dla odwiedzających Akademię Duckie Deck.
Wyjątkowych, rodzinnych chwil

temu

Święta to czas dla rodziny.Dlatego w te wyjątkowe dnidelektujcie się niespieszniewspólnym czasem.A w nowym roku niech magia dziecięcej radości towarzyszy Wam każdego dnia.
Dziecięce e-listy do Świętego Mikołaja - świąteczny raport Instytutu Monitorowania Mediów i Duckie Deck

temu

Grudzień to zdecydowanie najbardziej intensywny sezon prezentowy w całym roku. Potwierdzają to dane z monitoringu Internetu i mediów społecznościowych opracowane przez Instytut Monitorowania Mediów. Z analizy wynika, że 34 proc. wszystkich publikacji na temat prezentów powstaje właśnie podczas ostatniego miesiąca roku.

Duckie Deck Kids & Family Marketing Newsletter #16

🌐 PRZEGLĄD RYNKU
. Facebook wprowadza Messenger Kids, wersję komunikatora dla najmłodszych użytkowników.
. Toys R Us z sentymentalną kampanią świąteczną.
. Lego przygotowało zestaw "Kobiety NASA", w którym znajdują się postaci kobiet naukowców, inżynierów i a