Różnorodność aktywności podczas Akademii Duckie Deck

Różnorodność aktywności podczas Akademii Duckie Deck

Opublikowany

Oparte na autorskich scenariuszach, różnorodne tematycznie warsztaty, wypełniona interaktywnymi stanowiskami i obiektami do twórczej zabawy i nauki strefa otwarta oraz pełna klocków, kolejek, puzzli i kredek strefa malucha. Akademia Duckie Deck to aż trzy specjalne strefy przygotowane z myślą o dzieciach i ich rodzicach. Dwie z nich nie wymagają rejestracji i zapisów i dostępne są dla wszystkich rodzin.

Dokładnie dziś mija 50 lat od pojawienia się pierwszego języka do nauki programowania dla dzieci. Według raportu Światowego Forum Ekonomicznego aż 65% dzieci rozpoczynających dziś naukę w szkołach podstawowych będzie w przyszłości pracować w zawodach, które jeszcze nie istnieją. To prawdziwe wyzwanie przed systemem edukacji, jak i rynkiem pracy w Polsce. Akademia Duckie Deck poprzez bogactwo i różnorodność aktywności przygotowanych z myślą o dzieciach rozwija w nich ciekawość świata. Trzy interaktywne strefy gwarantujące ciekawe, kreatywne i aktywne spędzenie czasu dziecka i rodzica. 
Akademię Duckie Deck, w której uczestniczyło ponad 100 tysięcy dzieci i rodziców, jeszcze w tym roku będzie można odwiedzić w Szczecinie (9-10 grudnia) oraz we Wrocławiu (16-17 grudnia).
Już 16 i 17 grudnia we Wrocławiu przygotowaliśmy:
  • 2 dni pełne wspólnego doświadczania, twórczej zabawy, inspirujących technologii i majsterkowania
  • 5 kreatywnych warsztatów (m.in. animacja poklatkowa, druk 3D, dźwięk) w tym nową propozycję warsztatową - rodzinne konstruowanie samochodów wyścigowych
  • warsztaty rodzinne dla dzieci już od 4 roku życia 
  • sesje warsztatowe dla małych grup: tylko 10 dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami
  • kilkadziesiąt gier i interaktywnych zabaw dla rodzin

W Duckie Deck chcemy poprzez zabawę i naukę rozbudzać w dzieciach ciekawość poznawczą. Opracowując program korzystamy m.in. z teorii inteligencji wielorakich Howarda Gardnera, która zakłada, że dziecko uczy się przez doświadczanie i potrzebuje wielu bodźców do harmonijnego rozwoju. Zależy nam, aby jak najwięcej maluchów po wyjściu z Akademii Duckie Deck rozwijało swoje zainteresowania, dzięki czemu lepiej odnajdą się w szkole czy w przyszłości na studiach.

Ula Młodnicka - Kornaś, psycholog, pomysłodawczyni Akademii Duckie Deck

Akademia Duckie Deck to miejsce pełne roześmianych dzieciaków, które bawią się bez ograniczeń, rozwijają w sobie ciekawość świata i pobudzają kreatywność. A wszystko pod okiem przeszkolonych animatorów z najlepszym podejściem do najmłodszych. 
Program Akademii Duckie Deck obejmuje:

- oparte na autorskich scenariuszach, różnorodne tematycznie warsztaty skierowane do dzieci w wieku od 4 do 12 lat oraz ich rodziców i opiekunów. Uwaga! Udział w warsztatach wymaga wcześniejszej rejestracji, a liczba miejsc jest ograniczona: www.akademia.duckiedeck.com

- strefę otwartą - wypełnioną interaktywnymi stanowiskami i obiektami przestrzeń do twórczej zabawy i nauki poza regularnymi warsztatami. Wszystkie atrakcje odbywają się przez cały dzień, a dzieci wraz z rodzicami mogą dołączać o dowolnej porze. Wstęp wolny, bez rejestracji i zapisów.

- strefę malucha - pełną klocków, kolejek, puzzli i kredek przestrzeń, gdzie najmłodsi spędzają czas z rodzicami, kiedy ich starsze rodzeństwo uczestniczy w warsztatach. Wstęp wolny, bez rejestracji i zapisów.

Z perspektywy tych dwóch lat funkcjonowania Akademii Duckie Deck uważam, że nasz projekt stanowi suplementację klasycznego systemu edukacji, a jednocześnie wpisują się w pojęcie wolnego czasu, który powinien mieć kilka cech, m.in. przyjemność, samodzielność czy nowość. Taka właśnie jest Akademia Duckie Deck - dajemy dzieciom, ale także rodzicom przestrzeń do swobodnego eksperymentowania i doświadczania.

Marek Przystaś, założyciel Duckie Deck

Wszystkie aktywności odbędą się w sobotę i niedzielę, 16-17 grudnia między 11:00 a 17:00 we Wrocławskim Parku Technologicznym, ul. Duńska 9, budynek DELTA. Tym samym budząca wielką sympatię dzieciaków i powszechne zaciekawienie tysięcy wrocławian wielka żółta kaczka Duckie Deck ponownie zawita do Wrocławia.
Spotkajmy się we Wrocławskim Parku Technologicznym

Spotkajmy się we Wrocławskim Parku Technologicznym

Zabierz całą rodzinę i przyjaciół, by wspólnie odkryć najlepszy pomysł na spędzenie weekendu we Wrocławiu. 
Poczuj emocje i sprawdź, co Cię czeka

Poczuj emocje i sprawdź, co Cię czeka

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

1200x627_Akademia Duckie Deck.png

grafika | 121 KB

Pobierz
1920x1080_Akademia Duckie Deck.png

grafika | 210 KB

Pobierz
1080x1080_Akademia Duckie Deck.png

grafika | 158 KB

Pobierz
1440x770_Akademia Duckie Deck.png

grafika | 143 KB

Pobierz
1170x450_Akademia Duckie Deck.png

grafika | 103 KB

Pobierz
800x360_Akademia Duckie Deck.png

grafika | 76,3 KB

Pobierz
500x500_Akademia Duckie Deck.png

grafika | 71,9 KB

Pobierz
600x300_Akademia Duckie Deck.png

grafika | 65 KB

Pobierz
750x200_Akademia Duckie Deck.png

grafika | 58,7 KB

Pobierz
522x303_Akademia Duckie Deck.png

grafika | 60,4 KB

Pobierz
520x297_Akademia Duckie Deck.png

grafika | 60 KB

Pobierz
1080x1080_Strefy_Akademia Duckie Deck.png

grafika | 170 KB

Pobierz
476x476_Strefy_Akademia Duckie Deck.png

grafika | 111 KB

Pobierz

Duckie Deck Kids & Family Marketing Newsletter #14

Za nami Mikołajki, więc to wydanie newslettera w całości poświęcimy świątecznym reklamom, jakie w tym roku przygotowały wybrane marki.