Kreatywne warsztaty z firmą Energizer podczas Akademii Duckie Deck

Kreatywne warsztaty z firmą Energizer podczas Akademii Duckie Deck

Opublikowany

Energizer zaprasza całe rodziny do twórczej zabawy i odkrywania możliwości nowoczesnych technologii. Trwa konkurs, na zwycięzców którego czeka weekend pełen inspiracji i udział w specjalnych warsztatach podczas Akademii Duckie Deck. Za działania odpowiadają Duckie Deck i agencja Plej.

Akademia Duckie Deck to największe w Polsce cykliczne wydarzenia dla rodzin, podczas którego małych i dużych – spragnionych nowych przeżyć – organizatorzy zapraszają do wspólnego doświadczania i eksperymentowania.
W tym roku po raz pierwszy warsztaty, będące jedną z aktywności podczas Akademii Duckie Deck, zostaną zorganizowane razem z firmą Energizer. Marka zadba także o pozytywną energię w strefie otwartej – przestrzeni, w której na rodziny czekają interaktywne obiekty, gry i zabawy.
Na stronie konkursu: www.positivenergy.pl/akademia, uczestnicy zabawy oddają głosy na trzy pomysły Energizera: okulary 3D, minitelewizor i święcący kubek do popcornu. Kreatywny pomysł, który zdobędzie największą liczbę głosów, zrealizują uczestnicy warsztatów podczas Akademii Duckie Deck w Warszawie (2-3 grudnia).

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

1080x1080_Energizer_Duckie Deck.png

grafika | 401 KB

Pobierz
1440x770_Energizer_Duckie Deck.png

grafika | 459 KB

Pobierz
640x640_Energizer_Duckie Deck.png

grafika | 205 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Duckie Deck Kids & Family Marketing Newsletter #12

temu

🌐 PRZEGLĄD RYNKU. Mattel i Hasbro, czyli co fuzja gigantów może przynieść rynkowi zabawek. . Najmłodsi eksperci testują zabawki w Tesco. Świąteczna kampania sieci.. Prawdopodobnie powstanie film na bazie kulowej gry Super Mario Bros.. Disney może odku
Edutainment sercem Akademii Duckie Deck

temu

Edukacja poprzez zabawę sprzyja rozwojowi dzieci od dziesięcioleci. Psycholodzy niejednokrotnie dowiedli, że edutainment pozwala dzieciom najlepiej przyswoić wiedzę oraz, co ważne w tym procesie, wywołuje pozytywne emocje. W Polsce od ponad dwóch lat organizatorzy Akademii Duckie Deck - kompleksowego projektu edutainmentowego - dostarczają edukacyjnej rozrywki dzieciom i rodzicom. 
Duckie Deck Kids & Family Marketing Newsletter #11

temu

🌐 PRZEGLĄD RYNKU. Marketerzy, którzy do tej pory skupiali się wyłącznie na osobach dorosłych, już nie mogą pomijać dzieci w swojej komunikacji z rodzinami.. Według raportu GlobalData aż 46% zabawek i gier do 2022 roku będzie sprzedawanych online.. O kulisa
Rodzinne warsztaty Akademii Duckie Deck

temu

Warsztaty i aktywności, podczas których dzieci współpracują z rodzicami to znak rozpoznawczy Akademii Duckie Deck - największego w Polsce cyklicznego wydarzenia dla rodzin. Małych i dużych - spragnionych nowych przeżyć - zapraszamy do wspólnego doświadczania i eksperymentowania. 

Duckie Deck Kids & Family Marketing Newsletter #11

🌐 PRZEGLĄD RYNKU
. Marketerzy, którzy do tej pory skupiali się wyłącznie na osobach dorosłych, już nie mogą pomijać dzieci w swojej komunikacji z rodzinami.
. Według raportu GlobalData aż 46% zabawek i gier do 2022 roku będzie sprzedawanych online.
. O kulisa