Kreatywne warsztaty z firmą Energizer podczas Akademii Duckie Deck

Kreatywne warsztaty z firmą Energizer podczas Akademii Duckie Deck

Opublikowany

Energizer zaprasza całe rodziny do twórczej zabawy i odkrywania możliwości nowoczesnych technologii. Trwa konkurs, na zwycięzców którego czeka weekend pełen inspiracji i udział w specjalnych warsztatach podczas Akademii Duckie Deck. Za działania odpowiadają Duckie Deck i agencja Plej.

Akademia Duckie Deck to największe w Polsce cykliczne wydarzenia dla rodzin, podczas którego małych i dużych – spragnionych nowych przeżyć – organizatorzy zapraszają do wspólnego doświadczania i eksperymentowania.
W tym roku po raz pierwszy warsztaty, będące jedną z aktywności podczas Akademii Duckie Deck, zostaną zorganizowane razem z firmą Energizer. Marka zadba także o pozytywną energię w strefie otwartej – przestrzeni, w której na rodziny czekają interaktywne obiekty, gry i zabawy.
Na stronie konkursu: www.positivenergy.pl/akademia, uczestnicy zabawy oddają głosy na trzy pomysły Energizera: okulary 3D, minitelewizor i święcący kubek do popcornu. Kreatywny pomysł, który zdobędzie największą liczbę głosów, zrealizują uczestnicy warsztatów podczas Akademii Duckie Deck w Warszawie (2-3 grudnia).

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

1080x1080_Energizer_Duckie Deck.png

grafika | 401 KB

Pobierz
1440x770_Energizer_Duckie Deck.png

grafika | 459 KB

Pobierz
640x640_Energizer_Duckie Deck.png

grafika | 205 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Patronat Duckie Deck: "35 maja", Erich Kästner

temu

Wydawnictwo Jung-off-ska przedstawia klasykę literatury dziecięcej z pięknymi ilustracjami Joanny Rusinek. Patronat nad wydawnictwem "35 maja" Ericha Kästnera objął Duckie Deck.
Duckie Deck nagrodzony "Dźwigaczem Kultury"

temu

Już po raz szósty Krakowskie Biuro Festiwalowe wyróżniło swoich partnerów i sponsorów, przyznając im "Dźwigacze Kultury" – symbol tego, jak ważne dla rozwoju kultury jest wsparcie biznesu i mediów. Wśród wyróżnionych partnerów Krakowskiego Biura Festiwalowego znalazła się firma Duckie Deck.
Odświeżona graficznie Akademia Duckie Deck obiera kierunek na Wrocław

temu

Akademia Duckie Deck to projekt, którego autorzy za każdym razem pragną zaskakiwać rodziny nowościami. Każda edycja to nowe pomysły, produkty, nowinki technologiczne i aktywności, gwarantujące ciekawe, kreatywne i aktywne spędzenie czasu dzieci i ich rodziców. Zmiana dotknęła także graficzny wymiar projektu. Odświeżono logo, wprowadzono nową identyfikację wizualną i stworzono nową, przyjazną rodzicom stronę internetową. Już 17 i 18 lutego Wrocławski Park Technologiczny, partner wydarzenia, zamieni się w wielki plac zabaw, pełen eksperymentów, majsterkowania i nowych technologii dla najmłodszych i ich rodziców. Dziś, 5 lutego ruszają zapisy na warsztaty, które są jedną z aktywności przygotowanych dla odwiedzających Akademię Duckie Deck.
Zmieniamy się dla Was

temu

Postanowiliśmy odświeżyć naszą markę, poddając liftingowi logo oraz wprowadzając nową identyfikację wizualną i claim - Quack the system! Modernizacja wizerunku to znak zmian, jakie zachodzą w firmie w ostatnich miesiącach i jeden z elementów strategii Duckie Deck na najbliższe lata. Zmiana ta jest także odzwierciedleniem misji, która przyświeca nam każdego dnia podczas tworzenia wydarzeń, warsztatów, aplikacji, gier oraz serwisów internetowych dla dzieci i rodziców.

Duckie Deck Kids & Family Marketing Newsletter #11

🌐 PRZEGLĄD RYNKU
. Marketerzy, którzy do tej pory skupiali się wyłącznie na osobach dorosłych, już nie mogą pomijać dzieci w swojej komunikacji z rodzinami.
. Według raportu GlobalData aż 46% zabawek i gier do 2022 roku będzie sprzedawanych online.
. O kulisa