Spin Master podczas Akademii Duckie Deck zaprasza rodziny do świata innowacyjnych zabawek

Spin Master podczas Akademii Duckie Deck zaprasza rodziny do świata innowacyjnych zabawek

Opublikowany

Spin Master, światowy lider w produkcji innowacyjnych zabawek, gier i produktów rozrywkowych dla dzieci, zaprasza na spotkanie z Meccano, Zoomerem oraz Bunchems. Podczas Akademii Duckie Deck w pięciu miastach Polski najmłodsi wraz z rodzicami będą mogli m.in. wziąć udział w specjalnych warsztatach familijnych.

Składanie pojazdów w duchu inżynierii i techniki to marzenie każdego fana motoryzacji – małego i dużego. Podczas rodzinnych warsztatów „Konstruowanie samochodów wyścigowych” miłośnicy pojazdów, majsterkowania i wyścigów przy pomocy serii konstrukcyjnych klocków „10w1 Race Truck” i prawdziwych narzędzi zbudują model samochodu Meccano według własnego projektu. Finałem warsztatu będzie wyścig na specjalnie skonstruowanej rampie.
Konstruowanie samochodów wyścigowych

Konstruowanie samochodów wyścigowych

Kolejną aktywnością w strefie otwartej Akademii Duckie Deck będzie tworzenie własnych zwierzątek, stworków i przedmiotów z wykorzystaniem Bunchems. Podbijające serca dzieci na całym świecie kolorowe rzepy zapewnią nie tylko wyśmienitą i pełną szaleństwa zabawę, ale także nauczą najmłodszych kreatywności. Rzepy łatwo można rozdzielać i łączyć, tworząc niepowtarzalne postaci.
Bunchems otrzymały wyróżnienie w 5. edycji konkursu Zabawka Roku i Nagroda Rodziców 2016 organizowanego przez serwis Zabawkowicz.pl.
Poznajcie kolorowe Bunchems!

Poznajcie kolorowe Bunchems!

Każdy uczestnik Akademii Duckie Deck będzie mógł również pobawić się z Zoomerem. Tego interaktywnego dalmatyńczyka, który reaguje na polecenia słowne i gesty, można nauczyć wielu komend i sztuczek. Dzięki ruchomym kółkom umieszczonym pod łapkami piesek może się swobodnie poruszać, a dodatkowe efekty dźwiękowe i świetlne zachwycą każdego miłośnika czworonogów.
Sympatyczny Zoomer reaguje
na polecenie słowne i gesty
dziecka

Sympatyczny Zoomer reaguje
na polecenie słowne i gesty
dziecka

Akademię Duckie Deck, w której uczestniczyło ponad 100 tysięcy dzieci i rodziców, w najbliższych miesiącach będzie można odwiedzić m.in. w Krakowie (11-12 listopada), Poznaniu (25-25 listopada), Warszawie (2-3 grudnia), Szczecinie (9-10 grudnia) i Wrocławiu (16-17 grudnia). 
Zapisy na warsztaty prowadzone są na stronie: www.akademia.duckiedeck.com. Udział w strefie otwartej nie wymaga wcześniejszej rejestracji.
Spin Master to światowy lider w produkcji innowacyjnych zabawek, gier i produktów. Filozofia firmy niesie ze sobą wiarę w dzieci, które można odpowiednio inspirować i uczyć także poprzez zabawę. Każdy produkt sygnowany logo Spin Master to owoc pasji i pracy zespołu inżynierów i projektantów, który przekłada się na radość, jaką widzimy podczas zabawy naszych małych użytkowników. Każda z linii zabawek Spin Master przeznaczona jest dla odpowiedniej grupy wiekowej i prezentuje szczególne dla nich wartości. Najważniejsze marki to: Psi Patrol, Hatchimals, Bunchems, Zoomer, Meccano, Cool Maker, ale także szereg gier (edukacyjnych i zręcznościowych). 

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Meccano_Spin Master_02.jpg

grafika | 10,4 MB

Pobierz
Bunchems_Spin Master_02.jpg

grafika | 1,16 MB

Pobierz
Bunchems_Spin Master_01.jpg

grafika | 369 KB

Pobierz
Meccano_Spin Master_01.jpg

grafika | 414 KB

Pobierz
Zommer_Spin Master_01.jpg

grafika | 159 KB

Pobierz
Zommer_Spin Master_02.jpg

grafika | 158 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Patronat Duckie Deck: "35 maja", Erich Kästner

temu

Wydawnictwo Jung-off-ska przedstawia klasykę literatury dziecięcej z pięknymi ilustracjami Joanny Rusinek. Patronat nad wydawnictwem "35 maja" Ericha Kästnera objął Duckie Deck.
Duckie Deck nagrodzony "Dźwigaczem Kultury"

temu

Już po raz szósty Krakowskie Biuro Festiwalowe wyróżniło swoich partnerów i sponsorów, przyznając im "Dźwigacze Kultury" – symbol tego, jak ważne dla rozwoju kultury jest wsparcie biznesu i mediów. Wśród wyróżnionych partnerów Krakowskiego Biura Festiwalowego znalazła się firma Duckie Deck.
Odświeżona graficznie Akademia Duckie Deck obiera kierunek na Wrocław

temu

Akademia Duckie Deck to projekt, którego autorzy za każdym razem pragną zaskakiwać rodziny nowościami. Każda edycja to nowe pomysły, produkty, nowinki technologiczne i aktywności, gwarantujące ciekawe, kreatywne i aktywne spędzenie czasu dzieci i ich rodziców. Zmiana dotknęła także graficzny wymiar projektu. Odświeżono logo, wprowadzono nową identyfikację wizualną i stworzono nową, przyjazną rodzicom stronę internetową. Już 17 i 18 lutego Wrocławski Park Technologiczny, partner wydarzenia, zamieni się w wielki plac zabaw, pełen eksperymentów, majsterkowania i nowych technologii dla najmłodszych i ich rodziców. Dziś, 5 lutego ruszają zapisy na warsztaty, które są jedną z aktywności przygotowanych dla odwiedzających Akademię Duckie Deck.
Zmieniamy się dla Was

temu

Postanowiliśmy odświeżyć naszą markę, poddając liftingowi logo oraz wprowadzając nową identyfikację wizualną i claim - Quack the system! Modernizacja wizerunku to znak zmian, jakie zachodzą w firmie w ostatnich miesiącach i jeden z elementów strategii Duckie Deck na najbliższe lata. Zmiana ta jest także odzwierciedleniem misji, która przyświeca nam każdego dnia podczas tworzenia wydarzeń, warsztatów, aplikacji, gier oraz serwisów internetowych dla dzieci i rodziców.

Duckie Deck Kids & Family Marketing Newsletter #10

🌐 PRZEGLĄD RYNKU
. Podpowiadamy, gdzie być i co tworzyć, żeby sprostać wymaganiom urodzonych w erze cyfrowej.
. Chcecie czy nie, świąteczne szaleństwo się rozpoczęło. Zobaczcie spot, jaki przygotowała ASDA.
. Ze świąteczną kampanią wystartował także United St