Spin Master podczas Akademii Duckie Deck zaprasza rodziny do świata innowacyjnych zabawek

Spin Master podczas Akademii Duckie Deck zaprasza rodziny do świata innowacyjnych zabawek

Opublikowany

Spin Master, światowy lider w produkcji innowacyjnych zabawek, gier i produktów rozrywkowych dla dzieci, zaprasza na spotkanie z Meccano, Zoomerem oraz Bunchems. Podczas Akademii Duckie Deck w pięciu miastach Polski najmłodsi wraz z rodzicami będą mogli m.in. wziąć udział w specjalnych warsztatach familijnych.

Składanie pojazdów w duchu inżynierii i techniki to marzenie każdego fana motoryzacji – małego i dużego. Podczas rodzinnych warsztatów „Konstruowanie samochodów wyścigowych” miłośnicy pojazdów, majsterkowania i wyścigów przy pomocy serii konstrukcyjnych klocków „10w1 Race Truck” i prawdziwych narzędzi zbudują model samochodu Meccano według własnego projektu. Finałem warsztatu będzie wyścig na specjalnie skonstruowanej rampie.
Konstruowanie samochodów wyścigowych

Konstruowanie samochodów wyścigowych

Kolejną aktywnością w strefie otwartej Akademii Duckie Deck będzie tworzenie własnych zwierzątek, stworków i przedmiotów z wykorzystaniem Bunchems. Podbijające serca dzieci na całym świecie kolorowe rzepy zapewnią nie tylko wyśmienitą i pełną szaleństwa zabawę, ale także nauczą najmłodszych kreatywności. Rzepy łatwo można rozdzielać i łączyć, tworząc niepowtarzalne postaci.
Bunchems otrzymały wyróżnienie w 5. edycji konkursu Zabawka Roku i Nagroda Rodziców 2016 organizowanego przez serwis Zabawkowicz.pl.
Poznajcie kolorowe Bunchems!

Poznajcie kolorowe Bunchems!

Każdy uczestnik Akademii Duckie Deck będzie mógł również pobawić się z Zoomerem. Tego interaktywnego dalmatyńczyka, który reaguje na polecenia słowne i gesty, można nauczyć wielu komend i sztuczek. Dzięki ruchomym kółkom umieszczonym pod łapkami piesek może się swobodnie poruszać, a dodatkowe efekty dźwiękowe i świetlne zachwycą każdego miłośnika czworonogów.
Sympatyczny Zoomer reaguje
na polecenie słowne i gesty
dziecka

Sympatyczny Zoomer reaguje
na polecenie słowne i gesty
dziecka

Akademię Duckie Deck, w której uczestniczyło ponad 100 tysięcy dzieci i rodziców, w najbliższych miesiącach będzie można odwiedzić m.in. w Krakowie (11-12 listopada), Poznaniu (25-25 listopada), Warszawie (2-3 grudnia), Szczecinie (9-10 grudnia) i Wrocławiu (16-17 grudnia). 
Zapisy na warsztaty prowadzone są na stronie: www.akademia.duckiedeck.com. Udział w strefie otwartej nie wymaga wcześniejszej rejestracji.
Spin Master to światowy lider w produkcji innowacyjnych zabawek, gier i produktów. Filozofia firmy niesie ze sobą wiarę w dzieci, które można odpowiednio inspirować i uczyć także poprzez zabawę. Każdy produkt sygnowany logo Spin Master to owoc pasji i pracy zespołu inżynierów i projektantów, który przekłada się na radość, jaką widzimy podczas zabawy naszych małych użytkowników. Każda z linii zabawek Spin Master przeznaczona jest dla odpowiedniej grupy wiekowej i prezentuje szczególne dla nich wartości. Najważniejsze marki to: Psi Patrol, Hatchimals, Bunchems, Zoomer, Meccano, Cool Maker, ale także szereg gier (edukacyjnych i zręcznościowych). 

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Meccano_Spin Master_02.jpg

grafika | 10,4 MB

Pobierz
Bunchems_Spin Master_02.jpg

grafika | 1,16 MB

Pobierz
Bunchems_Spin Master_01.jpg

grafika | 369 KB

Pobierz
Meccano_Spin Master_01.jpg

grafika | 414 KB

Pobierz
Zommer_Spin Master_01.jpg

grafika | 159 KB

Pobierz
Zommer_Spin Master_02.jpg

grafika | 158 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Duckie Deck Kids & Family Marketing Newsletter #12

temu

🌐 PRZEGLĄD RYNKU. Mattel i Hasbro, czyli co fuzja gigantów może przynieść rynkowi zabawek. . Najmłodsi eksperci testują zabawki w Tesco. Świąteczna kampania sieci.. Prawdopodobnie powstanie film na bazie kulowej gry Super Mario Bros.. Disney może odku
Edutainment sercem Akademii Duckie Deck

temu

Edukacja poprzez zabawę sprzyja rozwojowi dzieci od dziesięcioleci. Psycholodzy niejednokrotnie dowiedli, że edutainment pozwala dzieciom najlepiej przyswoić wiedzę oraz, co ważne w tym procesie, wywołuje pozytywne emocje. W Polsce od ponad dwóch lat organizatorzy Akademii Duckie Deck - kompleksowego projektu edutainmentowego - dostarczają edukacyjnej rozrywki dzieciom i rodzicom. 
Duckie Deck Kids & Family Marketing Newsletter #11

temu

🌐 PRZEGLĄD RYNKU. Marketerzy, którzy do tej pory skupiali się wyłącznie na osobach dorosłych, już nie mogą pomijać dzieci w swojej komunikacji z rodzinami.. Według raportu GlobalData aż 46% zabawek i gier do 2022 roku będzie sprzedawanych online.. O kulisa
Kreatywne warsztaty z firmą Energizer podczas Akademii Duckie Deck

temu

Energizer zaprasza całe rodziny do twórczej zabawy i odkrywania możliwości nowoczesnych technologii. Trwa konkurs, na zwycięzców którego czeka weekend pełen inspiracji i udział w specjalnych warsztatach podczas Akademii Duckie Deck. Za działania odpowiadają Duckie Deck i agencja Plej.

Duckie Deck Kids & Family Marketing Newsletter #10

🌐 PRZEGLĄD RYNKU
. Podpowiadamy, gdzie być i co tworzyć, żeby sprostać wymaganiom urodzonych w erze cyfrowej.
. Chcecie czy nie, świąteczne szaleństwo się rozpoczęło. Zobaczcie spot, jaki przygotowała ASDA.
. Ze świąteczną kampanią wystartował także United St