Fujifilm podczas Akademii Duckie Deck nauczy rodziców fotografii cyfrowej

Fujifilm podczas Akademii Duckie Deck nauczy rodziców fotografii cyfrowej

Opublikowany

„Rodzinne warsztaty fotograficzne” to nowa propozycja dla wszystkich chcących rozpocząć przygodę z aparatem fotograficznym. Podczas Akademii Duckie Deck najmłodsi wraz z rodzicami zostaną wprowadzeni w świat fotografii cyfrowej. Zajęcia poprowadzi Paweł Kosicki – ambasador Fujifilm.

Pierwsze warsztaty odbędą się w weekend, 28-29 października podczas Akademii Duckie Deck we Wrocławiu. Największe w Polsce cykliczne wydarzenie dla dzieci i rodziców zawita wówczas do Wrocławskiego Parku Technologicznego. W kolejnych miesiącach warsztaty odbędą się w Krakowie, Gdańsku, Poznaniu i Warszawie. Udział w bezpłatnych zajęciach wymaga wcześniejszej rejestracji, a liczba miejsc jest ograniczona: www.akademia.duckiedeck.com.
Każdy uczestnik warsztatów będzie mógł wziąć udział w konkursie i wygrać aparat Instax mini 9. 

Fotograficzna przygoda często rozpoczyna się od robienia zdjęć naszym dzieciom. To zrozumiałe, przecież nikt nie jest dla nas ważniejszy. Mimo że robienie zdjęć naszym pociechom sprawia duża radości, nie zawsze jest to łatwe. Fotografowanie dzieci to niemalże odrębna dziedzina fotografii. Nieodzowne są podstawowe umiejętności warsztatowe (opanowanie aparatu) oraz liczne sztuczki i metody pozwalające zapanować nad ruchem i światłem. Nasz ambasador Paweł Kosicki na warsztatach podczas Akademii Duckie Deck pokaże, jak opanować sztukę fotografii rodzinnej oraz zaprezentuje liczne podpowiedzi pozwalające zapanować nad aparatem, ruchem i światłem, ale także naszym małym modelem lub modelką.

Joanna Czechowska, PR and Communications Manager FUJIFILM

Scenariusz zajęć przygotowany został dla dzieci w grupach wiekowych 5-12 lat oraz ich rodziców lub opiekunów.
Dodatkowo, podczas wrocławskiej edycji Akademii Duckie Deck (28-29 października 2017 roku) odbędzie się specjalny warsztat dedykowany rodzicom prowadzącym bloga, stronę lub profil na Instagramie lub Facebooku. By zostać uczestnikiem warsztatu z ekspertem Fujifilm należy wziąć udział w konkursie fotograficznym. Konkurs trwa do 25 października, a jego szczegóły znajdują się na stronie internetowej.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

1080x1080_Fujifilm_Akademia Duckie Deck.png

grafika | 1,73 MB

Pobierz
1440x770__Fujifilm_Akademia Duckie Deck.png

grafika | 1,29 MB

Pobierz
640x640_Fujifilm_Akademia Duckie Deck.png

grafika | 723 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Patronat Duckie Deck: "35 maja", Erich Kästner

temu

Wydawnictwo Jung-off-ska przedstawia klasykę literatury dziecięcej z pięknymi ilustracjami Joanny Rusinek. Patronat nad wydawnictwem "35 maja" Ericha Kästnera objął Duckie Deck.
Duckie Deck nagrodzony "Dźwigaczem Kultury"

temu

Już po raz szósty Krakowskie Biuro Festiwalowe wyróżniło swoich partnerów i sponsorów, przyznając im "Dźwigacze Kultury" – symbol tego, jak ważne dla rozwoju kultury jest wsparcie biznesu i mediów. Wśród wyróżnionych partnerów Krakowskiego Biura Festiwalowego znalazła się firma Duckie Deck.
Odświeżona graficznie Akademia Duckie Deck obiera kierunek na Wrocław

temu

Akademia Duckie Deck to projekt, którego autorzy za każdym razem pragną zaskakiwać rodziny nowościami. Każda edycja to nowe pomysły, produkty, nowinki technologiczne i aktywności, gwarantujące ciekawe, kreatywne i aktywne spędzenie czasu dzieci i ich rodziców. Zmiana dotknęła także graficzny wymiar projektu. Odświeżono logo, wprowadzono nową identyfikację wizualną i stworzono nową, przyjazną rodzicom stronę internetową. Już 17 i 18 lutego Wrocławski Park Technologiczny, partner wydarzenia, zamieni się w wielki plac zabaw, pełen eksperymentów, majsterkowania i nowych technologii dla najmłodszych i ich rodziców. Dziś, 5 lutego ruszają zapisy na warsztaty, które są jedną z aktywności przygotowanych dla odwiedzających Akademię Duckie Deck.
Zmieniamy się dla Was

temu

Postanowiliśmy odświeżyć naszą markę, poddając liftingowi logo oraz wprowadzając nową identyfikację wizualną i claim - Quack the system! Modernizacja wizerunku to znak zmian, jakie zachodzą w firmie w ostatnich miesiącach i jeden z elementów strategii Duckie Deck na najbliższe lata. Zmiana ta jest także odzwierciedleniem misji, która przyświeca nam każdego dnia podczas tworzenia wydarzeń, warsztatów, aplikacji, gier oraz serwisów internetowych dla dzieci i rodziców.

Duckie Deck Kids & Family Marketing Newsletter #7

🌐 PRZEGLĄD RYNKU
. Cała prawda o rodzinnych zakupach: decydują dzieci.
. Digitalowa transformacja 72-letniej firmy Mattel.
. Darmowa aplikacja DisneyNOW trafia do sklepów z aplikacjami.
. Lego największym sprzedawcą detalicznym online na Amazonie.
. T