Łukasz Majewski Communication Managerem w Duckie Deck

Łukasz Majewski Communication Managerem w Duckie Deck

Opublikowany

Łukasz Majewski dołączył do zespołu Duckie Deck, gdzie objął nowo utworzone stanowisko. Jako Communication Manager odpowiada za tworzenie i wdrażanie strategii komunikacji, działania media relations, obszary social media i content management, zarządzanie wizerunkiem marek z portfolio Duckie Deck oraz komunikację B2B i strategiczne wsparcie działań sprzedażowych firmy.

Mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu wydarzeń, warsztatów, aplikacji, gier oraz serwisów internetowych dla dzieci i rodziców. Jako eksperci od organizowania czasu rodziny - angażowania i inspirowania dzieci i rodziców, firmom i markom pomagamy w odpowiedzialnym docieraniu do rodziców. Do zadań Łukasza należy m.in. umacnianie wizerunku Duckie Deck i świadomości naszych szerokich kompetencji. Wierzymy, że współpraca z tak doświadczonym specjalistą pozwoli nam na intensyfikację działań, zachowanie dynamicznego rozwoju firmy i realizację nowych projektów. 

Marek Przystaś, Board Member, Duckie Deck

Łukasz Majewski poprzednio pracował w VML Poland, gdzie odpowiadał za realizację polityki komunikacyjnej największego europejskiego oddziału agencji. Od ponad 10 lat jest wykładowcą akademickim na studiach podyplomowych o kierunku „Nowy public relations” w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. A od 6 lat jest opiekunem merytoryczny tego kierunku. Trener biznesu i konsultant z zakresu komunikacji. Pomysłodawca i współorganizator spotkań dla praktyków PR oraz projektów badawczych branży PR – Komu Komunikacja. Stały prelegent konferencji branżowych oraz autor artykułów eksperckich. Z branżą PR związany od 2003 roku. Wierzy, że w public relations najważniejsze są relacje, a podejście H2H powinno być wpisane we wszelkie działania komunikacyjne.

Łukasz Majewski- profil zawodowy
Duckie Deck - logotyp

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Łukasz Majewski_Duckie Deck.jpg

grafika | 7,55 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Aktywności Akademii Duckie Deck wspierają cztery obszary rozwoju dzieci

temu

Umiejętności społeczno-emocjonalne, kreatywność, analityczne myślenie i praktyczne działanie to obszary rozwoju umysłowego dziecka, wsparcie których gwarantują warsztaty i aktywności tworzące Akademię Duckie Deck. W celu zapewnienia najwyższego poziomu tworzonych atrakcji, wszystkie scenariusze powstają z udziałem dziecięcych psychologów i pedagogów. Zapewnia to odpowiednie proporcje pomiędzy czystą zabawą a wartościami edukacyjnymi. Już 24 i 25 marca Centrum Kreatywności Targowa 56, partner wydarzenia, zamieni się w wielki plac zabaw, pełen eksperymentów, majsterkowania i nowych technologii dla najmłodszych i ich rodziców. Dziś, 12 marca ruszają zapisy na warsztaty, które są jedną z aktywności przygotowanych dla odwiedzających Akademię Duckie Deck.
BMW MINI i Duckie Deck uczą dzieci i rodziców postawy eko

temu

MINI Cooper S E Countryman ALL4 to pierwszy model brytyjskiej marki premium z hybrydowym napędem typu plug-in, który daje możliwość bezemisyjnej jazdy w trybie w pełni elektrycznym. MINI Dobrzański, dystrybutor hybrydowego crossovera, wraz z Duckie Deck zapraszają wszystkie rodziny na wydarzenie MINI ECO DAY, którego motywem przewodnim jest ekologia.
Duckie Deck zaprasza krakowskie rodziny na MINI ECO DAY

temu

Konstruowanie samochodów tekturowych, warsztaty z upcyklingu, czyli użytecznego wykorzystania śmieci i budowanie maszyn to tylko część atrakcji, jakie czekają na uczestników MINI ECO DAY. Już 17 marca salon MINI Dobrzański, jedyny autoryzowany salon MINI w Małopolsce, partner wydarzenia, zamieni się w wielki plac zabaw, pełen eksperymentów, majsterkowania i nowych technologii dla najmłodszych i ich rodziców. Dziś, 5 marca ruszają zapisy na wydarzenie, którego motywem przewodnim jest ekologia.
Nowe warsztaty podczas Akademii Duckie Deck

temu

Budowanie Maszyny Goldberga, programowanie z Photonem, bańkowe laboratorium, tworzenie hologramów i kodowanie Dasha to nowe warsztaty, jakie czekają na uczestników Akademii Duckie Deck. Oparte na autorskich scenariuszach, różnorodne tematycznie warsztaty inspirują i rozwijają umiejętności dzieci. Już 3 i 4 marca Krakowski Park Technologiczny, partner wydarzenia, zamieni się w wielki plac zabaw, pełen eksperymentów, majsterkowania i nowych technologii dla najmłodszych i ich rodziców. Dziś, 19 lutego ruszają zapisy na warsztaty, które są jedną z aktywności przygotowanych dla odwiedzających Akademię Duckie Deck.

Nasi eksperci

W Duckie Deck wierzymy w potęgę dziecięcej radości. Dajemy przestrzeń do swobodnego odkrywania, tworząc rozwijające zabawy dla dzieci i rodziców. Jeśli potrzebujesz komentarza naszego eksperta, zapraszamy do kontaktu z Łukaszem Majewskim.