Łukasz Majewski Communication Managerem w Duckie Deck

Łukasz Majewski Communication Managerem w Duckie Deck

Opublikowany

Łukasz Majewski dołączył do zespołu Duckie Deck, gdzie objął nowo utworzone stanowisko. Jako Communication Manager odpowiada za tworzenie i wdrażanie strategii komunikacji, działania media relations, obszary social media i content management, zarządzanie wizerunkiem marek z portfolio Duckie Deck oraz komunikację B2B i strategiczne wsparcie działań sprzedażowych firmy.

Mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu wydarzeń, warsztatów, aplikacji, gier oraz serwisów internetowych dla dzieci i rodziców. Jako eksperci od organizowania czasu rodziny - angażowania i inspirowania dzieci i rodziców, firmom i markom pomagamy w odpowiedzialnym docieraniu do rodziców. Do zadań Łukasza należy m.in. umacnianie wizerunku Duckie Deck i świadomości naszych szerokich kompetencji. Wierzymy, że współpraca z tak doświadczonym specjalistą pozwoli nam na intensyfikację działań, zachowanie dynamicznego rozwoju firmy i realizację nowych projektów. 

Marek Przystaś, Board Member, Duckie Deck

Łukasz Majewski poprzednio pracował w VML Poland, gdzie odpowiadał za realizację polityki komunikacyjnej największego europejskiego oddziału agencji. Od ponad 10 lat jest wykładowcą akademickim na studiach podyplomowych o kierunku „Nowy public relations” w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. A od 6 lat jest opiekunem merytoryczny tego kierunku. Trener biznesu i konsultant z zakresu komunikacji. Pomysłodawca i współorganizator spotkań dla praktyków PR oraz projektów badawczych branży PR – Komu Komunikacja. Stały prelegent konferencji branżowych oraz autor artykułów eksperckich. Z branżą PR związany od 2003 roku. Wierzy, że w public relations najważniejsze są relacje, a podejście H2H powinno być wpisane we wszelkie działania komunikacyjne.

Łukasz Majewski- profil zawodowy
Duckie Deck - logotyp

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Łukasz Majewski_Duckie Deck.jpg

grafika | 7,55 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Duckie Deck Kids & Family Marketing Newsletter #15

temu

🌐 PRZEGLĄD RYNKU. Jak VR i AR zmienią branżę zabawek dla dzieci.. Przedświąteczna panika rodziców, którzy boją się, że wymarzone zabawki ich dzieci zostaną przedwcześnie wykupione.. Lego w świecie wirtualnej rzeczywistości.. Mattel podejmuje działania
Duckie Deck Kids & Family Marketing Newsletter #14

temu

Za nami Mikołajki, więc to wydanie newslettera w całości poświęcimy świątecznym reklamom, jakie w tym roku przygotowały wybrane marki.
Dziecięce e-listy do Świętego Mikołaja - świąteczny raport Instytutu Monitorowania Mediów i Duckie Deck

temu

Grudzień to zdecydowanie najbardziej intensywny sezon prezentowy w całym roku. Potwierdzają to dane z monitoringu Internetu i mediów społecznościowych opracowane przez Instytut Monitorowania Mediów. Z analizy wynika, że 34 proc. wszystkich publikacji na temat prezentów powstaje właśnie podczas ostatniego miesiąca roku.
Różnorodność aktywności podczas Akademii Duckie Deck

temu

Oparte na autorskich scenariuszach, różnorodne tematycznie warsztaty, wypełniona interaktywnymi stanowiskami i obiektami do twórczej zabawy i nauki strefa otwarta oraz pełna klocków, kolejek, puzzli i kredek strefa malucha. Akademia Duckie Deck to aż trzy specjalne strefy przygotowane z myślą o dzieciach i ich rodzicach. Dwie z nich nie wymagają rejestracji i zapisów i dostępne są dla wszystkich rodzin.

Nasi eksperci

W Duckie Deck wierzymy w potęgę dziecięcej radości. Dajemy przestrzeń do swobodnego odkrywania, tworząc rozwijające zabawy dla dzieci i rodziców. Jeśli potrzebujesz komentarza naszego eksperta, zapraszamy do kontaktu z Łukaszem Majewskim.