Łukasz Majewski Communication Managerem w Duckie Deck

Łukasz Majewski Communication Managerem w Duckie Deck

Opublikowany

Łukasz Majewski dołączył do zespołu Duckie Deck, gdzie objął nowo utworzone stanowisko. Jako Communication Manager odpowiada za tworzenie i wdrażanie strategii komunikacji, działania media relations, obszary social media i content management, zarządzanie wizerunkiem marek z portfolio Duckie Deck oraz komunikację B2B i strategiczne wsparcie działań sprzedażowych firmy.

Mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu wydarzeń, warsztatów, aplikacji, gier oraz serwisów internetowych dla dzieci i rodziców. Jako eksperci od organizowania czasu rodziny - angażowania i inspirowania dzieci i rodziców, firmom i markom pomagamy w odpowiedzialnym docieraniu do rodziców. Do zadań Łukasza należy m.in. umacnianie wizerunku Duckie Deck i świadomości naszych szerokich kompetencji. Wierzymy, że współpraca z tak doświadczonym specjalistą pozwoli nam na intensyfikację działań, zachowanie dynamicznego rozwoju firmy i realizację nowych projektów. 

Marek Przystaś, Board Member, Duckie Deck

Łukasz Majewski poprzednio pracował w VML Poland, gdzie odpowiadał za realizację polityki komunikacyjnej największego europejskiego oddziału agencji. Od ponad 10 lat jest wykładowcą akademickim na studiach podyplomowych o kierunku „Nowy public relations” w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. A od 6 lat jest opiekunem merytoryczny tego kierunku. Trener biznesu i konsultant z zakresu komunikacji. Pomysłodawca i współorganizator spotkań dla praktyków PR oraz projektów badawczych branży PR – Komu Komunikacja. Stały prelegent konferencji branżowych oraz autor artykułów eksperckich. Z branżą PR związany od 2003 roku. Wierzy, że w public relations najważniejsze są relacje, a podejście H2H powinno być wpisane we wszelkie działania komunikacyjne.

Łukasz Majewski- profil zawodowy
Duckie Deck - logotyp

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Łukasz Majewski.jpg

grafika | 286 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Akademia Duckie Deck - nowa edycja we Wrocławiu - ruszają zapisy

temu

W weekend, 28-29 października Akademia Duckie Deck - największe w Polsce cykliczne wydarzenie dla dzieci i rodziców - ponownie zawita do Wrocławia. Wszystkie rodziny spragnione nowych przeżyć i doświadczeń, zapraszamy do Wrocławskiego Parku Technologicznego. Dziś, 16 października ruszają zapisy na warsztaty, które są jedną z aktywności przygotowanych dla odwiedzających Akademię Duckie Deck.
Duckie Deck Kids & Family Marketing Newsletter #6

temu

🌐 PRZEGLĄD RYNKU. Doświadczenie i rozrywka są dziś tajemnicą sukcesu w handlu detalicznym.. Toys R Us zmienia pozycjonowanie marki i wprowadza nową strategię marketingową.. Sektor boardgamingu w przemyśle zabawkowym rośnie w siłę.. Marvel stawia na pr
Duckie Deck Kids & Family Marketing Newsletter #5

temu

🌐 PRZEGLĄD RYNKU. Wizja bankructwa Toys R Us, czyli jakie lekcje z kryzysu wyciąga największy sklep zabawkowy w USA.. Świąteczne hity sprzedażowe według Disneya.. Zestawienie świątecznych hitów przygotował także Amazon.. Nowa linia drewnianych zabawek
Akademia Duckie Deck - nowa edycja w Poznaniu - ruszają zapisy

temu

W weekend, 14-15 października Akademia Duckie Deck - największe w Polsce cykliczne wydarzenie dla dzieci i rodziców - ponownie zawita do Poznania. Wszystkie rodziny spragnione nowych przeżyć i doświadczeń, zapraszamy do Pixela. Dziś, 2 października ruszają zapisy na warsztaty, które są jedną z aktywności przygotowanych dla odwiedzających Akademię Duckie Deck.

Nasi eksperci

W Duckie Deck wierzymy w potęgę dziecięcej radości. Dajemy przestrzeń do swobodnego odkrywania, tworząc rozwijające zabawy dla dzieci i rodziców. Jeśli potrzebujesz komentarza naszego eksperta, zapraszamy do kontaktu z Łukaszem Majewskim.